החברה המובילה בישראל
בפיתוח תוכנות ב- Access

חסכון לעסק עם מערכת Profit

אחת המשימות הלא קלות לכול עסק וארגון, אך גם המתבקשות ביותר, היא להביא לייעול העסק ולמגמה של חיסכון בהוצאות ועלויות. העסקים היום אינם דומים כהוא זה לעסקים בימים עברו. הם גדולים יותר, יש בהם יותר עובדים, יותר הוצאות, אך גם יותר הכנסות. תוכנה לניהול עסק, בהחלט יכולה לסייע לעסקים במגוון צורות. ניתן להיעזר בשלל אמצעים טכנולוגיים: כרטיסי עובדים ביומטריים, תוכנות אקסס, תוכנות ארגוניות וגם מערכת Profit. במאמר זה תוכלו לקרוא עליה יותר ועל חסכון עם מערכת Profit.

מידע על המערכת

מערכת Profit, הינה מערכת אשר מסייעת לכם לנהל את העסק. תוכנת ניהול המפיקה חשבונית ומנהלת אותן. מדובר על תוכנה שאיננה מסובכת להפעלה, היא ידידותית למדיי ופשוטה מאוד. מה עושה המערכת? התוכנה יכולה לנהל נתונים, לא רק של העסק שלכם, אלא של עוד עסקים, אם נצא מתוך הנחה שלחברה שלכם יש לוגו, הוא ימצא בכול המסמכים הקיימים. בצורה זו, התוכנה מסייעת לזהות אתכם ומאפשרת תו חתימה. המערכת מנהלת את המוצרים של החברה שלכם ואת מחיריהם. דבר נוסף וחשוב מאוד, המערכת מנהלת את פרטי הלקוחות שלכם, מהו סכום החיוב שלהם בעבור רכישת המוצר, ומהם תנאי התשלום שהענקתם להם. כול אלה מחושבים באופן מיידי, עם הנפקת החשבוניות. מה שאומר, שאין מצב שלקוחות יהיו חייבים לכם כספים, ואתם לא תהיו מודעים לעניין. הכול ממוחשב ומתועד עד לסעיף האחרון. זאת ועוד. מערכת  Profit, מאפשרת לכם לשלוח אימיילים ללקוחות. אם למשל מדובר על עסק המאפשר ללקוחות לרכוש מוצרים בצורה מקוונת, זהו פתרון מצוין לעסק.

כיצד מסייעת המערכת לחסוך בעלויות?

כול הנתונים הרלוונטיים נמצאים אל מול עיניכם: קבלות, הזמנות, הצעות מחיר, תעודות משלוח, דוחות המפרטים לכם על יתרת החיוב של הלקוחות, דוחות ניהוליים של העסק, הכנסות חודשיות והוצאות חודשיות, דוחות לרשויות המס ועוד. בצורה זו תוכלו לדעת כמה כספים אתם מוציאים כול חודש וכמה אתם מכניסים מידי חודש לעסק, כמו גם חיובים עתידיים של הלקוחות. כול אלה מסייעים בניהול חכם ותקין של העסק שלכם, ללא טעויות וללא ספקולציות. המערכת מתאימה לכול מערכות ההפעלה האחרונות של ווינדוס, היא מוגנת , שכן יש להזין שם משתמש וסיסמא, ובסך הכול, מדובר על פתרון שכול עסק חייב לעצמו, על מנת להביא לייעול וחיסכון בעלויות.

להצעת מחיר ופגישת ייעוץ חינם !

חייגו עכשיו
077-2060010
או מלאו את פרטיכם
ונחזור אליכם!
תמונת CAPTCHA
הכנס/י את הקוד שלמעלה