החברה המובילה בישראל
בפיתוח תוכנות ב- Access

מחשוב ענן

מחשוב ענןכולם מדברים היום על מחשוב ענן, ואנחנו כבעלי עסקים, רוצים את מערכות המידע שלנו ואת התוכנות לניהול העסק מאוד על הקרקע.

מערכות מידע ארגוניות הן הכלי החשוב ביותר שלנו כעסק למעקב אחר פעילות העסק, ככלי תומך לקבלת החלטות וכמנגנון הפקת דוחות משוכלל לבקרה על הפעילות שלו.

לעסק קטן – היתרונות משמעותיים יותר, שכן הוא לא צריך להשקיע משאבים רבים ברכישה של שרתים, רשיונות, התקנות ותחזוקה על בסיס שוטף כדי להשתמש במערכת מידע משוכללת לניהול לקוחות או ניהול רכש ומלאי.

אז מה זה בעצם מחשוב ענן ואיך הוא תורם לנו ?

מחשוב ענן (Cloud computing) הוא למעשה אוסף של מחשבים רבי עוצמה הנמצאים בחוות שרתים הקיימות במספר אתרים מרכזיים בארץ. מרכזים אלו מותאמים במיוחד לפעילות של מחשבים כאלו ואף מוגדרים כנכסים אסטרטגיים של המדינה.

חוות השרתים מחוברות לקווים המרכזיים של האינטרנט בארץ ובעולם ועל כן נהנות מרוחב פס גדול במיוחד וקצבי תקשורת מהירים. זה מאפשר לנו, העסקים המשתמשים בהם, להשתמש בכח העיבוד העצום כאילו היה אצלנו במשרד.

הטכנולוגיה היום מאפשרת לנו כבית תוכנה לרתום את משאבי הענן לשימושכם

היתרונות המרכזיים במחשוב ענן הם:

  •  עוצמת מחשוב גדולה וזמינה
  • חיבור בפס רחב לאינטרנט, המאפשר לנו לתת גישה למערכת המידע לעובדים הנמצאים באתרים ומשרדים מרוחקים שאינם מחוברים למשרד. היום חיבור בפס רחב (קו סימטרי או דומה) לאתרים מרוחקים הוא יקר עדין ובמחיר שלו ניתן לשכור שרת שלם לארגון בענן.

  • רישוי בתשלום חודשי קטן (SPLA) - במקום לרכוש את כל הרישוי מראש. כמויות הרישוי הן דינמיות ומאפשרות לעסק להתאים את הרישוי שלו לפי הצרכים בכל חודש. מודל זה מאפשר גם לקבל שדרוגים של תוכנות כגון Office ללא עלות נוספת.

  • אין צורך ברכישה של ציוד מחשוב יקר

  • אין תחזוקה של הציוד מבחינה טכנית, אלא תחזוקה זו מתבצעת על ידי החברה שהקימה את הענן.

  • גיבוי מאסון והגנה מגניבת ידע.

  • גם אם חלילה נגנב ציוד מהמשרד, מערכות המידע שלכם נמצאות במיקום פיזי מרוחק ומאובטח מאוד מפני כל סוג של נזקים פיזיים (כולל נזקי טבע).

  • התאוששות מהירה מכשל טכני - במקרה של כשל טכני השרת שלכם יעבור אוטומטית לשרת פיזי אחר. כך לא תפסידו זמן יקר בהמתנה לשירות.


חברת APoint מפעילה מספר שרתים בענן ומאפשרת ללקוחותיה לארח את מערכות המידע שלהם בשרתים שלנו כדי שתוכלו לרתום את עוצמת מחשוב הענן לחברה שלכם !

אם ברשותכם מערכת מידע המבוססת על אקסס או משתמשת בבסיס נתונים SQL Server הגעתם למקום הנכון. צרו קשר עמנו לקבלת פרטים נוספים.

לחברתנו מערכת מידע – APoint ERP לניהול העסק הנמצאת בשרתי החברה בענן ומאפשרת ללקוחותינו, מעבר ליעילות והנוחות שבמערכת, להנות מכל היתרונות הגלומים בענן כולל:

גיבוי אוטומטי על בסיס יומי

תמיכה טכנית מובנית וקלה

תחזוקה שוטפת ואופטימלית של בסיס הנתונים למתן ביצועים אופטימלי

תחזוקת מערכות השרתים והתשתיות


להצעת מחיר ופגישת ייעוץ חינם !

חייגו עכשיו
077-2060010
או מלאו את פרטיכם
ונחזור אליכם!
תמונת CAPTCHA
הכנס/י את הקוד שלמעלה