הפרויקט שלכם תקוע ואתם לא יודעים מהי הסיבה?
עם מערכת ניהול פרויקטים, תמונת המצב חדה וברורה!

פרויקט מורכב, התחום בלוחות זמנים ומתעכב מסיבה לא ברורה, עלול להסב לכם נזק כספי משמעותי. לפיכך, ניתוח תהליכי העבודה וניהול המשימות בזמן אמת, המאפשר לכם לאתר בקלות ובמהירות אצל מי נמצא ה"כדור" ומה מצב המשימות, הופך להיות חשוב ביותר.

מערכת ניהול הפרויקטים והמשימות של A Point תציג לכם את המשימות והמטלות הקשורות לפרויקט מסוים בהקשרים שונים. כך תוכלו לנתח בזמן אמת ובלחיצת כפתור את מצבו של התהליך, את המשימות שהוגדרו לו, עמידה בזמנים או עיכוב, ואיפה ולמה הפרויקט תקוע. המערכת תסייע לכם גם לבנות תהליך מובנה המשמר את הידע הארגוני (חשוב מאוד כשיש תחלופת עובדים).

מחפשים שליטה מלאה על תהליכי הפרויקט?
קבלו בקרה של 360 מעלות על התכנון וביצוע המשימות!

ברוב המקרים, השליטה על הנעשה בפרויקטים הינה חלקית בלבד. הסיבה המרכזית לכך היא שאין בידי המנהלים כלי ניהול מספיק טובים שיכולים לבצע בקרה מלאה על התכנון והביצוע מכל ההיבטים: תקציבי, תפעולי, משימתי, טכני.

עכשיו, באמצעות מערכת ניהול הפרויקטים והמשימות של A Point ,תוכלו להתנהל בצורה נכונה. המערכת תאפשר לכם מעקב אחר תמונת המצב בשטח לעומת התכנון המקורי וגם איתור הפערים הקיימים בין סטטוס המשימה לבין הסטטוס הנדרש לו המשימה התקדמה כראוי. בנוסף, תינתן לכם היכולת לבקר את פערי לוחות זמנים, פערי תכנון, פערי תמחיר ואיתור הסיבה לפערים הקיימים מכל זווית שהיא.

צרו קשר

ניהול יעיל של פרויקטים ומשימות ישפר לכם את שורת הרווח.

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות!

צרו קשר