פיתוח מערכות אקסס

פיתוח מערכות אקסס 2017-10-15T14:44:21+00:00

תוכנת מדף שבחרתם לא עונה לדרישות?
התקדמו לפתרון תפור!

חברות רבות בעלות תהליך עבודה מובנה, בוחרות בתוכנת מדף על מנת לייעל את הפעילות. וראו איזה פלא, במקום להתייעל, העובדים וההנהלה הופכים להיות מתוסכלים יותר!  מתברר שצרכי הארגון הרבה יותר מורכבים ותוכנת המדף מוגבלת מדי מכדי לתת פתרון נכון ואפקטיבי.

הפתרון במקרים כגון אלו, הוא לייצר מענה מותאם אישית לדרישות העסק שלכם. A Point תפתח עבורכם מערכת בהתאם לצרכי הארגון ולתהליכי העבודה המיוחדים לכם. תהליך הקמת המערכת יכלול: הבנת הדרישות והצרכים, אפיון המערכת ע"י מיטב המומחים ועבודת פיתוח מקצועית של צוות מתכנתי A Point.

יותר מדי תוכנות במערכת המחשוב ?
התקדמו ל-ERP  של A Point!

אחת הבעיות הגדולות בתפעול של חברות היא שהן מחזיקות תוכנות שונות עם בסיסי נתונים שונים לדוגמא: מערכת הנהלת חשבונות, מערכת לניהול מכירות, מערכת לניהול אחזקה וכדומה. כל פעם שצריך לקבל מידע מסוים על לקוח, יש צורך לשלוף נתונים ממספר מערכות שונות – תהליך המסרבל מאוד את החברה וגורם לחוסר אחידות בנתונים.

על מנת להתייעל בצורה משמעותית, כדאי לכם להתקדם לפתרון ה-ERP של A Point. פתרון זה יספק לכם תפירת חליפה המותאמת לארגון הכוללת מערכת ניהול אחת עם בסיס נתונים אחד. המערכת תנהל לכם את כל התהליכים בחברה בקלות ובמהירות, תייצר דוחות חכמים להצגת מגמות חוצי מחלקות ותנתח מידע חשוב.

 

צרו קשר

פיתוח מערכות מחייבת צוות מתכנתים מיומן.

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות!

צרו קשר