לקוחות

ממליצים

חברת רם אדרת הנדסה אזרחית בע"מ הינה חברה העוסקת בעבודות בניה הנדסיות ובניה למגורים..

חברת איי פוינט מלווה אותנו  בתהליכי הפיתוח וההטמעה של המערכת בשלוש השנים האחרונות ובהחלט יש לאיי פוינט חלק חשוב בהצלחת המערכת בארגון.

אנו מוצאים לנכון לציין את רמת השרירותיות והזמינות הגבוהה שלכם, לצד המקצוענות הבלתי מתפשרת בטכנולוגיית Microsoft Access & SQL שבאה לידי ביטוי בשביעות רצון הן של האחראים על מערכות המידע של הארגון והן של המשתמשים.

בברכה,

רמי בסירטמן – מנכ"ל רם אדרת

רם אדרות

לאחר סגירת ההזמנה חברתכם נרתמה לתהליך וביצעה את הנדרש בלוח זמנים קצר מהצפוי ובאיכות ומקצועיות מעולים לשביעות רצוננו. העבודה כללה אפיון / לימוד וביצוע של הנדרש וכן נטרול פגמים במערכת הקיימת ובהמשך שירות ותמיכה.

בהמשך לנ"ל,  אנחנו נשמח גם בעתיד לקבל שירות מסוג זה מחברתכם.

תודה רבה, אריה נשר, מנהל הפרויקט.

אלביט

אנו מודים ושמחים על החלטתכם לצרף את אורן ויצמן כחלק מהניהול הטכני במערכות דף הזהב אשר נמצאות תחת אחריותכם.
אין ספק כי אנו חווים שיפור משמעותי בשירות ובפרט באיכות הפיתוחים, הטיפול בתקלות והתמיכה השוטפת.
מאחלים לדניאל, אורן, שאול ולכל צוות APoint שנה טובה ומתוקה.

בברכה,

יוסי נבו, מנכ"ל "דף הזהב" ו-"דירוג הציבור 2144"

דף הזהב

קתוורקס הינה חברת סטרט אפ ישראלית בתחום הרפואי המפתחת תוכנה המאפשרת לבצע הערכה תפקודית לא פולשנית של עורקי הלב, תוך שימוש בסרטי רנטגן הנרכשים במהלך צנתור אבחנתי. פנינו לחברתכם על מנת לשפר מערכת Database המבוססת Microsoft Access.

מיד לאחר סגירת ההזמנה, צוות APoint השקיע מאצים מרובים על מנת להבין את צרכי המערכת, לימוד המערכת הקיימת תוך הבנה של כל הבאגים ובעיות האפיון הקימות בה.
לאחר הליך פיתוח לא ארוך ותוך כדי עמידה בזמנים, APoint הפכה מערכת שכמעט לאתיפקדה למערכת ברמה גבוהה ונוחה לתיפעול ולבסוף אף נתנה תמיכה וליווי בהליך ההטמעה שלה בחברה.
נשמח להמליץ על השירות המקצועי והיעיל של חברתכם.

בברכה, יונית לוטרינגר

Data Science Team Leader

קתוורקס

התהליך של Apoint הוא עבורנו "שגר ושכח", וכתוצאה מתהליך היעיל והמקצועי, אנחנו, השותפים בפרומתאוס יכולים להתמקד בעבודתנו ולדעת שאנו לא מתפשרים על האיכות…

חברת פרומתיאוס

לקחה סיפור גרוע, לא מבושל ולא מקושר, סידרה אותו ותפרה לו סוף טוב. אין מילים לתאר את רמת המקצועיות, השירות והזמינות שזכיתי לה ב APoint . אין באג שלא נפתר )והיו הרבה(, ואין צורך שעלה ש APoint לא נתנה לו מענה.

מנהל מערכות מידע, Amiran קניה

היי דניאל, המעבר עבר בצורה חלקה כמעט עם 0 תקלות. אבקש להביע הערכתי לצוות שלך על המקצוענות הנכונות לעזור ועל שיתוף הפעולה – כיף לעבוד אתכם. יום טוב ושנה טובה,,,

יעל אלון, אלמוג דיאגנוסטיקה

..אני חייב לציין שאנו מרוצים הרבה מעבר למה שציפינו. הצוות הנהדר של החברה בהובלת דניאל – המנכ"ל, פשוט עושים עבודה נהדרת תוך שהם נותנים את הלב והנשמה לשירות ולפתרונות אותם הם מייצרים גם אם זה הרבה מעבר לשירות שסוכם בינינו. אני ממליץ בחום לעבוד איתם..

עמיחי אליהו, מנכ''ל ארגון רבני קהילות

לצוות A Point

שגם בימים לחוצים ובשעות לא שגרתיות, תמיד הבעתם נכונות, רצון טוב, מסירות מעוררת הערכה ומקצועיות מדרגה ראשונה – המון המון תודה!

יעל הסיירת הירוקה (מחוז דרום)

היי דניאל, תודה על השיחה ושירות המקצועי- זה כבר די נהיה נדיר (או לפחות ראוי לציון) לשאול נותן שירות שאלה מקצועית, בארצנו הקטנטונת – ולהיענות על ידי המנכל שתיכנת את המערכת בצורה עניינית לשאלה הטכנית שלי ואף הרבה מעבר .

אלעד לוי, שקוף מדיה

לדניאל ולכל צוות אייפוינט,

רוצה להביע בפניכם תודה והערכה רבה על השירות שקבלנו מכם. קבלנו יחס רציני, הגון ומקצועי ביותר לאורך כל התקופה. למדתם במהירות את דרכי הפעולה שלנו. הייתם קשובים וזמינים תמיד לפניותינו ונתתם פתרון טוב לכל בקשותינו..

אוריין קייזר, מנכ''לית שי שירותי יעוץ לניצולי שואה בע''מ

אנו רוצים לציין את חברתכם על השירות, התחזוקה והפיתוח אותם הנכם מספקים לנו לתפעול המערכת. הבנת הצרכים ומתן פתרונות לבקשות והדרישות ראויים לציון. אנו מצפים להמשך שיתוף הפעולה עמכם גם בשנים הקרובות..

חיים פרביאש, יו''ר וועדת המרכז מועדון ליונס

ל- Apoint יכולת מרשימה להתפתח יחד
עם דרישות הלקוח, לספק פתרונות יצירתיים וטכנולוגים, ובעיקר להביא פרוייקטים לסיום מוצלח. אציין כי למנכ"ל דניאל, יכולות נדירות לפרק משימות ברמת מורכבות גבוהה, וניחן ביחסי אנוש נפלאים.

אלון פרי, קומפיט פתרונות תוכנה

כותבת המלצה זו לכל מי שמתלבט עדיין ורוצה לקבל מענה לצורכי ניהול יומן, שיווק והנהלת חשבונות איי פוינט ERP זו הכתובת.
אחרי 4 שנים של שימוש בתוכנה רוצה לומר שזו תוכנה מאוד יעילה גם מבחינת זמן וגם מבחינת כסף.
אני מנהלת באמצעותה את כל הלידים, מגעים לשימור לקוחות, הפקתי חשבוניות, אני מנהלת מספר יומנים במקביל – לכל מורה ובאופן כללי לבית הספר.

לא מדמיינת איך הייתי מסתדרת בלי 🙂

רוצה להודות מכל הלב לחברת איי פוינט על התמיכה והשירות המדהים

אנה פולישוק, Cool English School

צרו קשר עוד היום
לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות!

צור קשר