מערכת ניהול מקצועית ומתקדמת לענף הפרסום

התפתחות עולם הפרסום ודינמיקת התהליכים המורכבים הכרוכים בו, מחייבים את העוסקים במלאכה להתנהל בצורה מדויקת ומקצועית. תוכנת אדקום תסייע לכם להימנע מסרבול מיותר ולנהל את הפרויקטים, המשימות, הפעולות והמטלות הקשורות בניהול הפרסום ביעילות מרבית תוך חיסכון ניכר בזמן יקר.

פתרון מקיף למשרד פרסום, הפקות וסטודיו

תוכנת אדקום תעניק לכם פתרון מלא לניהול משרד פרסום, הפקות וסטודיו בהיבטים תפעוליים ופיננסיים.  המערכת תסייע לכם לטפל בקלות, בפשטות ובאפקטיביות בכל הנושאים החיוניים לניהול הפרסום: תקציבאות, מדיה, הפקה, סטודיו, כספים, טרפיק ודוחות ניהול חכמים.

המודולים המרכזיים של אדקום כוללים:

מודול תקציבאות  – יאפשר לכם לנהל את כל שלבי ורכיבי הפרויקט או הקמפיין בקלות, בפשטות ובאפקטיביות. המודול מקיף את כל הצרכים הנדרשים לתקציבאות וכולל ניהול, מעקב ובקרה על בריפים, הפקת הצעות מחיר, בקרת שעות עבודה, קופה קטנה, ניהול משימות ובניית תקציב.

מודול מדיה – יאפשר לכם להכין הצעות מחיר לבריפים שהגיעו מהתקציבאות לסוגי המדיה השונים תוך קישור בין נתוני הספק ונתוני הלקוח.המודול ינהל עבורכם את הפעילות מול סוגי המדיה החיונים לקמפיינים פרסומיים: שילוט חוצות, עיתונות, טלוויזיה, אינטרנט, פרפומנס, רדיו.

מודול הפקה – יאפשר לכם להכין איפיונים פרטניים לגורמי ההפקה החיצוניים והפנימיים כמו מעצבים, ספקי ציוד, מארגני פעילויות וכדומה.

מודול סטודיו וקריאייטיב – יאפשר לכם לנהל את כל הצד היצירתי של פעילות המשרד, ניהול כוח האדם, חלוקת המשימות ובקרה על התהליכים

מודול טראפיק וניהול – יאפשר לכם לרכז את כל מה שקשור לניהול פעילויות חוצות ארגון, לתאם בין המחלקות ולשלוט טוב יותר על זרימת המשימות במשרד

מודול כספים – יאפשר לכם לתרגם כל הפעילויות לחיובים ללקוחות וזיכויים לספקים, לנהל ביעילות את תעבורת הכספים ולמקסם את רווחיות הפרוייקטים

התאמה מלאה לדרישות וצרכי העידן החדש

על מנת לספק מענה מיטבי למשרד הפרסום, חברת ההפקות או הסטודיו שלכם, מערכת אדקום מבית A Point תבצע התאמות נדרשות על  פי בקשתכם. כמו כן מפתחי התוכנה ערניים באופן תדיר לכל צורך מתבקש כתוצאה משינויי המגמות והחידושים  שענף ניהול הפרסום מייצר בעידן החדש.

אייקון
לאתר אדקום
צרו קשר

Adcom – מערכת מתקדמת לניהול משרדי פרסום

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות!

צרו קשר